У Рівному учнів евакуювали через газовий балончик
У ЗОШ № 18 м. Рівне під час перерви один з учнів розпилив газовий балончик. Через поширення перцевого газу вчителі евакуювали дітей та провітрювали коридори, повідомив директор закладу Віктор Андрощук.
Керівник навчального закладу зазначив, що одному з учнів через прояв алергії викликали “швидку допомогу”. На щастя, загрози життю дитини немає.
У школі створили комісію, яка розслідуватиме інцидент. Навчання відновили.
Педагоги кажуть, що балончик у туалеті розпилив один зі старшокласників.
За матеріалами http://ritm.tv
Останні новини:
- Вилучили 7027 літрів дизельного пального: у Рівному припинили діяльність нелегальної АЗС
- Випускники Луганського медуніверситету виголосили лікарську клятву
- Ще одна пам’ятна дошка полеглому на війні Герою з’явиться на фасаді школи в Рівному
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова