Рівненська прокуратура намагається повернути громаді приміщення вартістю майже на мільйон (R)

22.09.2017 17:01   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Рівненською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо повернення міській раді об’єкта комунальної власності загальною площею 211,6 кв. м. вартістю понад 850 тисяч гривень та сплати заборгованості за його користування.

Йдеться про нежитлове приміщення, яке розташоване в обласному центрі по вул. Гур’єва та було надане Рівненською міською радою у користування житлово-експлуатаційному об’єднанню.

Прокуратура з’ясувала, що у порушення  вимог чинного законодавства та договірних зобов’язань орендар тривалий час не сплачував орендну плату за користування комунальним майном, а вимоги міської ради щодо погашення заборгованості та звільнення приміщення – ігнорував.

Дізнавшись про дані порушення законодавства, Рівненською місцевою прокуратурою з метою захисту інтересів держави та громади пред’явлено позов до суду про розірвання договору оренди та повернення комунального майна, а також стягнення з товариства до місцевого бюджету заборгованості за даним договором.

Дана справа перебуває на розгляді Господарського суду Рівненської області.

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews