На РАЕС продовжать експлуатацію енергоблоку № 3.
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 25 Вересня, 2017 о 07:40
26.06.2026
17:23:13
Згідно «Програми підготовки блоку № 3 до продовження терміну експлуатації (ПТЕ)» та планом-графіком заходів з продовження терміну експлуатації необхідно реалізувати 129 заходів. Із них залишилося завершити 15, які знаходяться на фінальних етапах.
На сьогодні Держтомрегулювання України повинні погодити ще декілька заходів, які стосуються обладнання реактора, парогенераторів, компенсатора тиску, головних циркуляційних трубопроводів, головних циркуляційних насосів та гідроємностей системи аварійного охолодження зони. Директор Рівненсько АЕС Павло Павлишин під час засідання оперативного штабу заявив, що необхідно виконати всі заходи ще до початку планово-попереджувального ремонту на блоці.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026