Що робили прокурори в сільській школі?

26.09.2017 07:10   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Працівники Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури разом з інспекторами Корецького відділення поліції днями здійснили візит до Головницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Користівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Прокурори та поліцейські провели з учнями початкових, а також 6-10 класів виховні бесіди та ознайомили з роботою правоохоронних органів. Увагу дітей було закцентовано на основні правила особистої безпеки, поводження на дорозі, на вулиці та в побуті, як слід поводити себе з незнайомцями, що робити, коли став свідком порушення чи заблукав.

Також із підлітками проведено спільні колективні уроки з питань дотримання вимог кримінального законодавства України, Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Прокурор Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Роман Шрамович розповів про роль і діяльність прокуратури у житті держави та громадянина.

Діти були активними. Вони із задоволенням слухали правоохоронців та задавали питання, активно брали участь в обговоренні всіх тем а також пообіцяли дотримуватись висловлених порад.

Педагоги навчального та виховного закладів подякували працівникам прокуратури і поліції за візит та висловили сподівання, що подібні зустрічі на підтримку у вихованні підростаючого покоління проводитимуться постійно.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews