Рівненські спортсмени здобули 33 медалі на чемпіонаті України з сумо
- Опубліковано: Дарина Ясна
- —
- 26 Вересня, 2017 о 23:55
27.06.2026
16:32:35
Тож команда Рівненщини виборола І загальнокомандне місце. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Нагадаємо, змагання серед юнаків, молодших юнаків і дітей пройшли у Рівному 23-24 вересня та зібрали близько 600 спортсменів з 17 областей.
Відтак, рівненські сумоїсти – володарі золотих та срібних нагород, поїдуть на чемпіонат Європи у складі національної збірної. Змагання відбудуться 26 жовтня цього року у місті Бєльці (Молдова).
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026