На Рівненщину прибули фахівці туристичної галузі з усіх регіонів України

В області працює Рада туристичних міст і регіонів та Наукова рада з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

28.09.2017 13:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Учасників заходу привітали голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та його заступник Світлана Богатирчук-Кривко.

null
Фото РОДА

«Для нас надзвичайно важливо те, що такий захід відбувається на Рівненщині. Це є своєрідним визнанням того, що наша робота має результати, адже туризм є пріоритетним у розвитку області», - зауважив Олексій Муляренко.

Керівник ОДА нагадав, що за невеликий проміжок часу вдалося зробити чималий прорив в реалізації туристичного потенціалу краю. Зокрема, початок створення мережі туристичних інформаційних офісів, реалізація проекту «Медове коло», відродження спідвею, створення нових маршрутів та їх маркування, активізація екологічного туризму. А в планах, крім іншого, є долучення до мережі Зелених та Культурних шляхів Європи.

null
Фото РОДА

Присутня на засіданні в.о. директора департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Віталіна Мартиновська відзначила серйозний підхід та роботу керівництва ОДА у розвитку туризму в області. Особливо посадовець акцентувала на створенні бренду «Рівненщини туристичної». Також столична гостя представила присутнім законопроект, який напрацювали в Міністерстві.

null
Фото РОДА

Документом передбачається вдосконалити законодавчі підстави туристичної  галузі, зокрема, термінування, категорії об’єктів, фінансову відповідальність, страхування та державний нагляд. Під час заходу туристичні принади Рівненщини презентували представники цих об’єктів, а науковці ознайомили зі своїми напрацюваннями у розвитку різних видів туризму.

null
Фото РОДА

Аби гості відчули унікальність Рівненщини, їм влаштують поїздку до Тараканівського форту та нічну екскурсію «Духи та легенди Дубенського замку».

null
Фото РОДА

 За матеріалом прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews