Рівнян атакують три штами грипу, серед них новий небезпечний вірус

29.09.2017 06:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Завідувач відділом епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віктор Мороз повідомив, що, у даному цьогорічному сезоні передбачається переважна циркуляція таких штамів вірусів, як:
А/Michigan/45/2015(гілка 6В.1), подібний A(H1N1)pdm09;
А/Hong Kong/4801/2014(H3N2);
B/Brisbane/60/2008.

Медики застерігають жителів Рівного та області й попереджують про новий вірус грипу А Мічиган. Вірус Мічиган є підвидом  «каліфорнійського» грипу, тому він має схожі ознаки захворювання. Зокрема грип Мічиган відрізняється важким перебігом із великою ймовірністю виникнення ускладнень. Причому ускладнення розвиваються досить швидко і протікають складно.

Враховуючи агресивність вірусу грипу, який обумовлює чисельні ускладнення з боку серцево-судинної, нервової, дихальної систем, в першу чергу необхідно зробити щеплення особам, які мають хронічні захворювання. А також вагітним жінкам або тим, які планують вагітність під час епідсезону грипу.

Очікується, що вакцина проти грипу з’явиться в рівненських аптеках вже у жовтні.

За матеріалами ogo.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews