На Рівненщині тривають Дні польської культури

Вісімнадцятий рік поспіль

30.09.2017 13:07   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

До Рівного завітала делегація польських партнерів. Серед них – Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Вєслав Маріан Мазур та Маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства Густав Марек Бжезін. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Гостей з країни-сусіда привітали на урочистому відкритті голова облдержадміністрації Олексій Муляренко та його заступник Світлана Богатирчук-Кривко.

null
 Фото прес-служба РОДА

«Україна і Польща – давні друзі і партнери. Нас об’єднують міцні економічні зв’язки, спільна історія, випробування і спільні перемоги. Ми цінуємо політику толерантності. Дружба Рівненщини з воєводствами Республіки Польща має гарні традиції. Маємо неоціненний досвід співпраці у різних галузях. Наша область упродовж двох десятиліть тісно й плідно співпрацює з Вармінсько-Мазурським воєводством. Встановлено партнерські стосунки з Люблінським та Мазовецьким воєводствами», - зазначив Олексій Муляренко.

Керівник області подякував голові Товариства польської культури на Рівненщині імені Владислава Станіслава Реймонта – Владиславу Багінському: «Завдяки також і Вашій активній громадській позиції, пане Владиславе, на Рівненщині налагоджено діалог між двома культурами – польською та українською».

null
 Фото прес-служба РОДА

Голова ОДА висловив сподівання, що мистецький захід надасть нового імпульсу для взаємозбагачення культур обох країн.

Нагадаємо, у програмі Днів польської культури, зокрема, передбачено проведення вечору польської поезії, відвідання Замку князів Острозьких, Богоявленського собору, краєзнавчого музею, католицького костелу, Луцької брами, НУ «Острозька академія», зустрічі гостей дійства з членами товариства.

null
 Фото прес-служба РОДА

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews