Всесвітній день ходьби не оминув Рівного
Сьогодні на Майдані Незалежності стартував марафон «пішоходців», присвячений Всесвітньому дню ходьби. Учасники, а це були люди різних вікових категорій, одержавши завдання йти кожен за йому вказаним маршрутом, з радістю відправились збивати ноги.
За результатами такого змагання учасникам були вручені невеличкі, в більшості – смачні призи.
І всім побажання: ходіть на здоров’я!
Фото Галини Данильчук
Фото Галини Данильчук
Петренчук Микола Васильович – директор КЗ “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Фото Галини Данильчук
Останні новини:
- Опануй нові для себе професії в 32 окремій механізованій “СТАЛЕВІЙ” бригаді
- Майже 17 тисяч: стільки людей на Рівненщині звернулися за допомогою з питань ментального здоров’я
- У різних регіонах України зростає кількість безбар’єрних туристичних маршрутів: серед них – Рівненщина
- У Рівному підпалюють сміттєві контейнери: загоряння трапляються, ймовірно, через недопалки