З чим повернулися рівненські гімнастки з Міжнародного турніру (Фото)
Всього на змаганнях боролося за перемогу 500 гімнасток із України, Словаччини та Польщі.
Наші спортсменки показали хороші результати, завоювавчи чимало нагород.
Так, Вікторія Корнійчук (2010 р.н) має перше місце. Віталіна Чумакевич (2009 р.н.) теж із золотом. Також Дарія Полюхович (2004 р.н) зупинилася за крок до п’єдесталу на 4 місці. Ці результати дівчата показали у багатоборстві.
У вправі з булавами вже відома Дарія Полюхович завоювала срібло. Валерія Трохимчук (2010 р.н) теж зі сріблом у вправі з обручем. Анна Тубова (2010 р.н.) у вправі з м’ячем закінчила другою.
Окрім цього, показали хороший результат і більш досвідчені спортсменки. Анастасія Охмак завоювала срібло та бронзу. У Богдани Мельник дві срібла.
– Це один із чергових етапів нашої підготовки до Чемпіонату України вкінці жовтня в Києві. Працюємо тільки на результат, – прокоментувала очільникці “Золотої осені” Марина Болба.
Останні новини:
- Ще понад два десятки портретів полеглих на війні воїнів установили на майдані у Рівному
- «Легенди старого костелу»: у Рівному відбудеться цікава екскурсія
- У Рівному відкриють пам’ятну дошку Герою, який віддав життя за Україну
- Соцвиплати, перебої з газопостачанням і не тільки: з чим звертаються громадяни на гарячу лінію Рівненської ОДА