На Рівненщині перерахують пенсії для 270 тисяч жителів

06.10.2017 18:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Український парламент ухвалив реформу пенсійної системи, в рамках якої відбувається наймасштабніший за всю історію незалежності перерахунок пенсій.

Про перерахунок пенсій на Рівненщині йшлося під час селекторної наради з регіонами під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

null
Влада міста Рівне та Рівненської області під час селекторної наради. Фото РОДА

За словами голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка, в області перерахують пенсії для 270 тисяч пенсіонерів, а це 95% від усієї кількості громадян цієї категорії.

«Збільшені пенсії люди отримають вже цього місяця. Перерахунок буде проведений автоматично, без звернень громадян. А ті пенсіонери, які встигнуть отримати виплати у «старому» розмірі, одержать доплати до 25 жовтня», – наголосив Олексій Муляренко.

У свою чергу представники Головного управління Пенсійного фонду в Рівненській області засвідчили повну готовність до впровадження пенсійної реформи та проведення осучаснення пенсій.

Слід підкреслити, що вперше за історію України пенсія не буде нижчою за прожитковий мінімум. Її найменший розмір відтепер складатиме 1452 гривні.

null
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради. Фото РОДА

Ухвалена Парламентом України пенсійна реформа, підготовлена Кабінетом Міністрів України за сприяння Президента України є сучасна та справедлива. Адже пенсійний вік не підвищуватиметься, а пенсії автоматично індексуватимуться. Тобто із збільшенням заробітних плат пенсіонери отримуватимуть більші виплати.

Важливо відмітити, що кошти на пенсії – це кошти національної економіки. Виплати збільшаться за рахунок підвищення прожиткового мінімуму та детінізації заробітних плат.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews