Мертвим у канаві знайшли на Рівненщині мотоцикліста
На Рівненщині у меліоративній канаві знайшли мертвого водія мотоцикла. Його виявили біля села Орлівка у Сарненському районі. Зараз поліція чекає на результати судмедекспертизи, щоб з’ясувати причину смерті чоловіка, пише Північ-інфо.
Вже відомо, що 51-річний водій на мотоциклі «ІЖ-Юпітер» повертав праворуч та не впорався із керуванням і впав у канаву. У прес-службі поліції Рівненщини розповіли, що чоловік загинув на місці. Остаточну ж причину смерті вкаже судмедексперт.
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня