У Рівному закордонні науковці ділилися досвідом з оздоровчого туризму та реабілітації (Фото)

08.10.2017 22:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

6 жовтня в НУВГП відбулася чергова міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку реабілітаційних послуг та оздоровчого туризму в Україні з огляду на польський досвід».

Організувала та провела зустріч кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації, яка тісно співпрацює з ВНЗ Польщі. Для участі у конференції подали свої статті та підготували доповіді чи приїхали провідні науковці та практики як з України, так і з Республіки Польща, Азербайджану та інших країн.

Зокрема, з України були представлені: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Київський національний торговельно-економічний університет, Запорізький національний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна», Рівненський державний гуманітарний університет та, звісно ж, Національний університет водного господарства та природокористування.

Сусідні країни представляли: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, Університет економіки в Бидгощі, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy, Забайкальський державний університет (м. Чита), Mediland hospital (м. Баку). Були присутніми на конференції і студенти кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації.

Усі учасники конференції отримали сертифікати. За матеріалами конференції випущено черговий номер наукового журналу «Реабілітаційні та фізкультурно- рекреаційні аспекти розвитку людини (Rehabilitation & Recreation)». Оскільки не всі статті вмістилися у цей номер, решта буде опублікована у наступному випуску наукового журналу.

За матеріалами НУВГП.

null
Фото НУВГП

 

null
Фото НУВГП

 

null
Фото НУВГП

 

null
Фото НУВГП

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews