Черги в ЕКОмаркеті для рівнян – не дивина. Але з хамством люди миритися не хочуть

11.10.2017 19:31   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

ЕКО маркет у Рівному – найцентральніший з-поміж усіх маркетів. Саме тому тут завжди людно. Люди «вистрибують» з офісів щось швиденько прикупити собі на обід у обідню пору. Якійсь частині рівнян зручно тут купити необхідні продукти по дорозі з роботи додому. Адже тут одразу й центральна зупинка – придбавши хліб і до хліба зразу ж додому!

Проте останнім часом почастішали нарікання від рівнян на якість обслуговування у найцентральнішому маркеті міста. В час пік, коли покупців багато, працює дві, а то й одна каса і черги стоять кількаметрові.

null
Такі черги можна побачити у Рівному в багатьох маркетах. Фото з мережі Інтернет

Нині вранці наш редакційний день розпочався саме зі скарги на ЕКО-маркет. Телефонувала жінка, яка живе в центрі міста й постійно ходить на закупи саме до ЕКО-маркету. З величезним обуренням вона розповіла, що змушена була простояти в черзі цілих півгодини. Коли покупці стали вголос обурюватися таким сервісом, то до черги підійшов охоронець і сказав коротко і ясно: «Кому не подобається – валіть звідси!»

- Та що ж це за підхід такий? Що це за ставлення до покупця? Ми ж їм дохід приносимо! – не могла заспоїтися пані Єва Ф. й просила редакцію написати про це.

Новину цю навряд чи можна назвати новиною, бо чи не кожен рівнянин, кому доводилося щось купувати в ЕКО-маркеті стикався з тим, що в черзі треба постояти. Як, зрештою і у маркеті «Вопак», що в районі 12-ої школи та інших. Вочевидь підприємці економлять на касирах, не думаючи, що втрати на сервісі відіб’ються для них ще більшими прибутковими втратами.

Проте рівняни люди терплячі, з чергами ще якось миряться, підходять з розумінням, бо всім нині тяжко. Але от з хамством охоронців, панове підприємці, миритися не можна ніяк. Врахуйте думку рівнян, панове.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews