На Рівненщині хочуть збудувати новий автобан
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 14 Жовтня, 2017 о 15:43
24.06.2026
18:47:39
Зі Львова до Дубна, що на Рівненщині, планують збудувати сучасний автобан. Про це під час візиту на Львівщину заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.
«Ми зараз почали опрацьовувати спільно із Світовим банком будівництво повноцінного автобану між Львовом і Дубно. Бо цей шмат дороги зараз не є у найкращому стані. І насправді, звивиста вузька дорога не дає можливості для повноцінного трафіку», – сказав Володимир Омелян, пише zaxid.net.
Зі слів міністра, проектування автобану планують завершити у 2018 році, а розпочати будівництво – у 2019 році.
Нагадаємо: відстань від Львова до Дубна становить близько 165 км. Зараз Львів та Дубно поєднує траса М-06 Київ – Чоп.
Омелян також підтвердив плани будівництва автобану Львів – Будапешт, яке днями анонсував «Укравтордор».
За матеріалами http://inlviv.in.ua
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026