У Рівному відбулися урочистості біля пам’ятного знаку С. Бандері (Фото)

Опубліковано:
14 Жовтня, 2017 о 22:14
У Рівному відбулися урочистості біля пам’ятного знаку С. Бандері (Фото)
Фото: Юліана Медічі

14 жовтня у Рівному відбулася ціла низка урочистих заходів. З-поміж інших свят відзначали і 75-у річницю створення Української повстанської армії (УПА) у 1942 році. 

З цієї нагоди біля пам’ятного знаку на місці, де планується встановлення пам’ятника С. Бандері, вшанували пам’ять героїв УПА. Традиційно біля пам’ятки майоріли великі синьо-жовті та червоно-чорні прапори.

Вшанування тривало не довго і закінчилося гучними вигуками: «Слава Україні!», «Героям слава!», «Україна понад усе!».

null
Фото: Юліана Медічі

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #14 жовтня, #75 річниця створення УПА, #вшанування, #новини рівненщини, #новини рівного, #патріотизм, #рівне, #рівненські новини, #Степан Бандера
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: