На Рівненщині при обласній лікарні створили наглядову раду

18.10.2017 09:05   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Наказ про створення підписав головний лікар комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня» Іван Зима. Вже відбулося перше засідання, на якому обрали керівний склад. Очолив наглядову раду голова БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич. Його заступником обрали члена громадської ради при МОЗ Юрія Поліщука.

null
Фото прес-служба

– Наглядова рада буде корисною для всіх сторін, як для пацієнтів так і для самої лікарні. Ми відкриті до діалогу й будемо спільно приймати рішення, які підуть на користь усім, – зазначив головний лікар Іван Зима.

Створення наглядових рад при комунальних закладах обласної ради ініціює БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Крім того, організація зверталася з офіційним листом до голови Рівненської ОДА щодо необхідності створення наглядових рад при обласному управлінні здоров’я та департаменті соцзахисту. Наразі це питання вивчають чиновники.

null
Фото прес-служба

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews