У Рівному відбудеться презентація аудіодиску “Ми – це крок у завтрашній день”

Опубліковано:
20 Жовтня, 2017 о 17:00
У Рівному відбудеться презентація аудіодиску  “Ми – це крок у завтрашній день”
Фото з мережі Інтернет

27 жовтня о 18:30 у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться презентація аудіодиску “Ми – це крок у завтрашній день”, присвяченого Захисникам Вітчизни, – повідомляє прес-служба ПДМ.

Організаторами поетичної імпрези є “Народний художній колектив” літературне об’єднання “Поетарх” (художній керівник Т. Горбукова) та літературно – розвивальна студія “ЛітЕра” (керівник Ю. Костюкевич) ПДМ. Власні твори читатимуть вихованці творчих колективів та відомі поети – Андрій Пермяков, Анна Лимич, Ірина Мельник, Валентина Люліч, Юлія Костюкевич, Тетяна Горбукова, Олександра Комісарова.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #аудіодиск, #Захисник Вітчизни, #Ми - це крок у завтрашній день, #новини рівненщини, #новини рівного, #Падац дітей та молоді, #ПДМ, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.