Чим потішить ЗНО-2018: три основні новації

20.10.2017 23:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук
  • Вперше абітурієнти, які проходитимуть ЗНО з іноземних мов, матимуть можливість виконати частину тесту методом аудіювання (розуміння мови на слух) та розділятимуться на 2 рівні: на В1 та В2 відповідно.
  • Вперше ЗНО з предмету українська мова і література складатимуть студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ акредитації (ПТНЗ та коледжі).
  • Вперше тестові матеріали ЗНО із історії України, математики, біології,географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдавською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

Кожен учасник матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів. Першим писатимуть українську мову, другим – математику чи історію України, а третій предмет на вибір. Серед них: українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Основні дати ЗНО-2018:

06 лютого по 19 березня – реєстрація;

22 травня по 13 червня – основна сесія;

2 по 11 липня – додаткова сесія.

 «Абітурієнти матимуть право подавати до семи заяв, але не більш як на чотири спеціальності і сертифікат має датуватися 2016, 2017 або 2018 роком. Окрім результатів ЗНО з іноземних мов. Такі результати приймаються до розгляду комісією лише 2018 року», –  зазначила директор центру Лариса Середяк.

Нагадаємо, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти можна безкоштовно ознайомитись із тестами минулих років, пройти тренувальне он-лайнове тестування. Або спробувати свої сили у повноцінному пробному ЗНО, але така послуга платна.

(032)2422660 – телефон гарячої лінії та www.lvtest.org.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

Надано прес-службою управління освіти і науки Рівненської ОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews