На Рівненщині хочуть встановити меморіальну дошку колишньому директору місцевого підприємства
На фасаді заводу ПАТ «Рівнесільмаш», поблизу приміщення Квасилівської селищної ради, хочуть встановити пам’ятну дошку колишньому директору підприємства Анатолію Кочмару.
З подібною пропозицією до селищного голови Квасилова Степана Горбатюка звернулися працівники заводу та окремі громадяни. Меморіальний знак хочуть встановити Анатолію Кочмару за «внесення значного вкладу в розвиток вітчизняного машинобудування, заводу «Рівнесільмаш», мікрорайону та інфраструктури селища Квасилів». В усякому разі, саме так зазначено у проекті рішення чергової сесії Квасилівської селищної ради, яка відбулася у четвер, 19 жовтня.
Нагадаємо, що на минулій сесії питання про встановлення дошки вже піднімали. Але тоді у депутатів не знайшлося потрібної кількості голосів. Цього ж разу представники влади вирішили проголосувати повторно. У результаті, обранці затвердили склад «Комісії по встановленню меморіальної дошки з увічнення пам’яті Кочмара Анатолія Семеновича».
Депутати обрали 5 членів комісії та підтримали створення. Тож тепер комісія вирішуватиме, чи рекомендувати встановлювати дошку колишньому керівнику заводу «Рівнесільмаш».
Нагадаємо, Анатолій Кочмар очолював завод «Рівнесільмаш» з 1979 по 2002 рік.
Ірина Самчук
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України