Випив і вирішив «помститися» неправильно прикаркованому автомобілю (Фото)
23 жовтня пізно ввечері патрульним надійшло повідомлення, що на вулиці Корольова невідомі особи в стані алкогольного сп’яніння ногами наносять удари по автомобілю, на зауваження не реагують, повідомляє прес-служба Патрульної поліції Рівного.
Коли патрульні прибули на місце, то виявили автомобіль ВАЗ, який допустив зіткнення з автомобілем “Citroen”. Також на місці події перебував 31-річний громадянин сильно напідпитку. Він висловлювався нецензурною лайкою в бік патрульних, а окрім того повідомив, що автомобіль ВАЗ був припаркований на місці загибелі його батька і йому це не сподобалось. Громадянин вирішив відкотити автомобіль, завдавши декілька ударів по ньому, в наслідок чого і сталась ДТП.
Громадянина затримали та доставили у міський відділ поліції для з’ясування усіх обставин події. За хуліганські дії на нього склали відповідні адмінматеріали.
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України