Депутати в Дубровиці не підтримали ініціативи про вивішування на установах червоно-чорного прапора
На сесії Дубровицької райради було запропоновано використовувати на території району червоно-чорний прапор разом із державним. Проте більшість депутатів пропозицію не підтримали. В кулуарах стяг називали навіть «бандерівським», пише Північ-інфо.
Прапор ОУН пропонувалось вивішувати не завжди, тільки на деякі свята. Коли ініціатор проекту пояснював значення кольорів на полотнищі, з залу прозвучало: «діти кажуть, що то прапор війни».
“Проїхавши Схід у 2014, я крім червоно-чорного і жовто-блакитного прапора на війні ніякого більш не бачила. Не бачила інших, як ви кажете, повстанських армій, чи громад, чи ще чого. Кругом вивішені тільки два прапори – інших немає”, – каже волонтер, депутат районної ради Світлана Правник.
“На сьогоднішній день у Дубровиці висять чорно-червоні прапори, ніхто їх не забороняє і не знімає. І є державний прапор, який ми повинні цінувати. Якщо Верховна Рада прийме якесь законодавство, наприклад, то ми будемо користуватись”, – коментує заступник голови райдержадміністрації Павло Ващишин.
Відео від Північ-інфо
Останні новини:
- «Виднокрай» Романа Яціва презентували у Рівному в галереї «Євро-Арт» (фото, відео)
- Зайво витрачено коштів інструменту Ukraine Ficility: результати перевірок закупівель у Департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА
- СБУ закликає громадян бути особливо пильними напередодні та в День Незалежності України
- У НРЦ в селі Ясининичі важлива кожна дитина, – Олександр Оксимчук