В діагностичному центрі створять наглядову раду
У понеділок, 30 жовтня о 15:00 відбудеться установче засідання Наглядової ради комунального закладу «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Рівненської обласної ради.
До участі в засіданні зареєструвалось 12 представників відомих на Рівненщині громадських організацій. Вони мають обрати склад та голову Наглядової ради. Основна мета її діяльності – спільно з громадськістю збільшити якість надання медичної допомоги, сприяння ефективному управлінню та поліпшенню матеріально-технічної бази закладу, вивчення та оприлюднення потреб медичних працівників та пацієнтів центру.
-Хочу наголосити, Наглядову раду ми створюємо не «для галочки», я докладу всіх зусиль, щоб вона реально працювала, – наголосив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука Роман Шустик.
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України