На Рівненщині можливе підвищення рівня води

Опубліковано:
31 Жовтня, 2017 о 09:05
На Рівненщині можливе підвищення рівня води
Фото з мережі Інтернет

Про підвищення рівня води у річках попереджають на Рівненщині у зв’язку із сильними дощами, які очікують 30 та 31 жовтня. Можливий паводок на притоках Прип’яті, зокрема й у Рівненській, Волинській та Житомирській областях, пише Північ-інфо.

У ці дні очікується підвищення рівнів води на 0,1-0,5 метра. За минулий тиждень рівень води на річках Полісся піднявся, але не до критичної межі. По річці Горинь (г/п Дубровиця) він збільшився на 2 см, по річці Стир (г/п Млинок) рівень води збільшився на 5 см, по річці Случ (г/п Сарни) рівень води збільшився на 2 см, інформують у Рівненському обласному управлінні водних ресурсів. Протягом тижня на меліоративних системах області періодично працювало 4-5 насосних станцій у Володимирецькому та Дубенському районах.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #вода, #дощі, #новини рівненщини, #новини рівного, #підвищення рівня води, #рівень, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: