На Рівненщині з професійним святом привітали працівників соціальної сфери

Щороку це свято відзначають у першу неділю листопада. Урочистості відбулися й цього року в приміщенні Рівненського міського палацу культури.

Людей, які допомагають тисячам мешканцям області, привітав заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

 Фото РОДА

«Це свято тих, на чиї плечі покладено одне з найвідповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист українців: опікування ветеранами, людьми похилого віку, інвалідами, пенсіонерами, сиротами, безробітними, малозабезпеченими та багатодітними сім’ями. Ваше служіння обраній справі, доброта та милосердя винагороджуються повагою людей, адже ви допомагаєте долати труднощі», – зазначив Віталій Ундір.

 Фото РОДА

Нині на обліку в органах соціального захисту населення перебуває близько 99 тисяч одержувачів всіх видів державної допомоги. В тому числі близько 14 тисяч малозабезпечених сімей, 1,6 тисяч людей, що доглядають психічно хворих, 1133 сім’ї переселенців та близько 200 тисяч отримувачів житлових субсидій.

 Фото РОДА

За словами заступника голови ОДА, сьогодні на працівників соціальної сфери лягла додаткова відповідальність – турбота про переселенців та про українських героїв – воїнів АТО, їхні сім’ї та родини учасників Революції Гідності. Але не зважаючи на це, ці люди відмінно виконують усю роботу. І в результаті, минулого року Рівненщина очолила рейтинг регіонів щодо рівня соціального забезпечення громадян.

 Фото РОДА

Під час урочистостей кращі працівники соціальної сфери області були нагороджені державними відзнаками, почесними грамотами та подарунками облдержадміністрації, облради та профспілок.

Своїми виступами присутніх привітали підопічні соцустанов та танцювальні колективи Рівного.

 Фото РОДА

 

Останні новини: