На Рівненщині проінспектували АЗС на три мільйона гривень (Фото)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 3 Листопада, 2017 о 23:23
25.06.2026
13:50:43
Незаконна заправка біля Рівного обернулася власникам трьома мільйонами штрафу. Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області наклало штраф на підрядника будівництва АЗС.
Так, інспектори провели позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності під час реконструкції автозаправної станції на автодорозі Городище – Рівне – Старокостянтинів. За інформацією ProfiDOM.com.ua, в ході перевірки було встановлено, що підрядник виконував будівельні роботи без дозволу.
Відтак, Держархбудінспекція притягнула підрядника ПП «ВВС» до відповідальності за порушення у сфері містобудівної діяльності на суму 3,03 млн. грн.
За матеріалами http://profidom.com.ua
13:12, 25 Червня, 2026
12:34, 25 Червня, 2026
12:19, 25 Червня, 2026