Рівняни просять залишити в спокої Олеко Дундича (Відео)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 4 Листопада, 2017 о 18:35
24.06.2026
09:42:53
Залишити у спокої могилу і пам’ятник Олеко Дундича і не переносити їх із центрального парку. Таку нову петицію зареєстровано на сайті Рівненської міської ради.
Між тим, потрібні 300 голосів дочасно зібрала протилежна пропозиція. Її підтримав і начальник управління культури й туризму Тарас Максименко. І вже навіть підготував відповідний проект рішення на розгляд найближчої сесії Рівнеради. Якщо його підтримають міські обранці, а потім погодять у профільному міністерстві – це дасть зелене світло для перенесення пам’ятника і могили більшовика із центрального парку на міський цвинтар.
Детальніше – у сюжеті журналістів телеканалу РТБ. Рівне Суспільне.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026