Рівняни просять залишити в спокої Олеко Дундича (Відео)
Залишити у спокої могилу і пам’ятник Олеко Дундича і не переносити їх із центрального парку. Таку нову петицію зареєстровано на сайті Рівненської міської ради.
Між тим, потрібні 300 голосів дочасно зібрала протилежна пропозиція. Її підтримав і начальник управління культури й туризму Тарас Максименко. І вже навіть підготував відповідний проект рішення на розгляд найближчої сесії Рівнеради. Якщо його підтримають міські обранці, а потім погодять у профільному міністерстві – це дасть зелене світло для перенесення пам’ятника і могили більшовика із центрального парку на міський цвинтар.
Детальніше – у сюжеті журналістів телеканалу РТБ. Рівне Суспільне.
Останні новини:
- Рівненський Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям тепер з новим очільником
- Відзнаку Прем’єр-міністра України вручили ветерану з Рівненщини
- Загинув у 2023-му: Рівне попрощається із Захисником, який поліг на війні
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі