Костопільські волонтери передали для своїх земляків в зону АТО позашляховик
- Опубліковано: Людмила Марчук
- —
- 5 Листопада, 2017 о 13:29
16.03.2026
19:15:14
Волонтери Костопільського району, що на Рівненщині, передали бійцям мотопіхотного батальйону «Горинь» автомобіль УАЗ-469. Кошти для придбання позашляховика надало місцеве підприємство, пише Північ-інфо.
До волонтерства на Костопільщині долучаються всі. Доказом цього є десятки акцій, добрих справ, до котрих долучився чи не кожен житель району. І підприємство-благодійник відгукнулося на прохання і надало допомогу, повідомляє Костопільська РДА.
Старший сержант Іван Ядренцев розповідає:
«Військові щиро дякують за автомобіль, адже така техніка є вкрай необхідною на передовій. Авто у хорошому стані, відремонтоване волонтерами, використовується на фронті для виконання бойових завдань, значно полегшує пересування по польовій місцевості».
Нагадуємо, на Рівненщині впродовж останніх двох місяців відбувалася патріотична акція «Мій вклад у справу миру».
12:13, 16 Березня, 2026
08:13, 13 Березня, 2026
06:58, 13 Березня, 2026