Працівникам РАЕС обіцяють підняти зарплатню
- Опубліковано: Дарина Ясна
- —
- 5 Листопада, 2017 о 15:40
24.06.2026
06:38:05
З 1 грудня цього року тарифні ставки та посадові оклади для промислового і непромислового персоналу Рівненської АЕС будуть збільшені на 10%. Про це на засіданні на станції повідомили представники профкому НАЕК «Енергоатом», пише Північ-інфо.
Окрім цього, з 1 листопада кожен працівник РАЕС незалежно від посади та стажу, отримає одноразову матеріальну допомогу у розмірі 2 тисячі гривень через те, що фонд оплати праці вдалося збільшити на 220 мільйонів гривень.
За словами голови профкому НАЕК «Енергоатом» Олексія Лича, у планах профкому Компанії на 2018 добитися підвищення заробітної плати енергетикам на 25%, інформує РАЕС.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026