У Рівному відбудеться нагородження переможців літературного конкурсу «Перло многоцінне»

07.11.2017 17:00   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

До Дня української писемності та мови 8 листопада 2017 р о 12 год. у Рівненській  обласній універсальній науковій бібліотеці підведуть підсумки щорічного обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» та відбудеться нагородження переможців.

Літературний конкурс  було започатковано у 2004 році обласною організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка та управлінням освіти і науки Рівненської ОДА. Він допомагає у пошуку і підтримці талановитої молоді, сприяє  утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молодого покоління.

Конкурс проводиться як творче змагання для дітей шкільного віку, які шанують українське слово, мають літературний хист.

За підсумками конкурсу кращі твори переможців друкуються у щорічному альманасі «Проріст», вручення якого відбувається 22 травня під час Обласного свята української мови, культури й духовності у Пересопниці.

У заході візьмуть участь представники обласного та міського управління освіти, товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, вчителі, учні, бібліотечні працівники.    


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews