Упевнена перемога БК «Рівне» у першому «Західноукраїнському дербі» (Фото)

12.11.2017 10:41   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

БК «Рівне» на виїзді «розірвав» «Львівську політехніку» з рахунком 94:64, повідомляє прес-служба БК «Рівне».

null
 Фото зі сторінки БК "Рівне" у Фейсбук

З перших хвилин обидві команди пішли в атаку – це стало наслідком надрезультативної стартову чверть 25:24 на користь гостей. У другій десятихвилинці рівняни вже остаточно сформували свою перевагу та домінування на полі, пішовши на перерву з переконливим гандикапом 51:39.

У другій половині гри наші баскетболісти вже мали цілковиту перевагу. Протягом ігрового часу перевага наших хлопців сягала 33 очки, але в підсумку третя десятихвилинка завершилась за рахунку 75:52, а матч завершився перевагою в тридцять очок 94:64.

null

Повторний матч відбудеться у неділю, 12 листопада, у спортзалі НУ «Львівська політехніка». Початок о 12.00.