Кредити для рівненських підприємців стануть доступнішими

Рівненська ОДА підписала Меморандум про співпрацю з філією Ощадбанку України

19.11.2017 07:21   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Угода спрямована на розширення можливостей доступу малого та середнього бізнесу до кредитних ресурсів. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, це перший банк, з яким підписано таку угоду.

«Підприємці братимуть кредити на розширення свого виробництва. А відсотки за позиками відшкодовуватимуть за рахунок обласної програми підтримки малого та середнього бізнесу вже з наступного року. Сподіваємося, що впровадження такого механізму дасть результат бізнесу та людям, які працюють на підприємствах. Адже сьогодні підприємці вирішують економічні проблеми, створюють робочі місця, сплачують податки», - розповів Ігор Тимошенко.

В свою чергу представник філії банку Руслан Прокопчук розповів, що угода про співпрацю дозволить більш активніше застосовувати бізнесменами фінанси для підтримки інноваційної діяльності, інвестиційних проектів, грантів, надання послуг, для оновлення виробництва.

Також банк залучатиме міжнародні організації до кредитування бізнесменів.

Окрім того, в рамках співпраці передбачається проведення семінарів, конференцій з метою ознайомлення ділових кіл з новими фінансовими інструментами.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews