На Рівненщині скажений кіт напав на жінку
На Рівненщині у селі Дуліби Гощанського району кіт напав на жінку. Тварину застрелили, а залишки спалили, оскільки кіт мав ознаки сказу та становив загрозу для інших тварин і людей.
Потерпілій жінці необхідно пройти курс лікування, адже підозра на сказ підтвердилася після аналізу біоматеріалу.
За матеріалами http://ritm.tv
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня