У Рівному розкажуть про впровадження у лікарнях електронної системи eHealth
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 22 Листопада, 2017 о 12:43
22.06.2026
14:50:19
23 листопада у Рівному відбудеться прес-брифінг щодо впровадження електронної системи охорони здоров’я eHealth.
Представники Проектного офісу при Міністерстві охорони здоров’я розкажуть про впровадження eHealth у Рівненській та Волинській областях.
Система має вивести українську медицину на новий рівень. На меті eHealth – перевести усі документи та процеси взаємодії у цій сфері з паперового формату в електронний, водночас створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.
Початок заходу – о 12:00. Місце проведення: велика зала Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру (м.Рівне, вул.16-го Липня, 36). Акредитація за електронною формою: https://goo.gl/JnCmUQ
За додатковою інформацією звертатися: julia.miroshnyk@gmail.com, або за телефоном 093 669 66 95.
За матеріалами прес-служби РОДА.
13:47, 22 Червня, 2026
09:12, 19 Червня, 2026
22:09, 17 Червня, 2026