На Рівненщині говоритимуть про хвороби системи кровообігу
23 листопада в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі людям» відбудеться III обласна медична конференція «Лікування та профілактика хвороб системи кровообігу у Рівненській області».
Участь в конференції візьмуть представники київського Інституту кардіології ім. акад. М.Д. Страженка та львівського Національного медичного університету ім. Д. Галицького. До них долучаться провідні фахівці кардіології Рівненщини.
Захід розпочнеться о 10 годині в приміщенні конференц-залу готелю «Мир».
Нагадаємо, запитання щодо втілення проекту Світового банку на Рівненщині можна надіслати на електронну адресу: media.rivnewb@gmail.com та rivnegus@gmail.com
За матеріалами прес-служби РОДА.
Останні новини:
- У Рівненській області будують нову систему профорієнтації для школярів
- Вилучили 7027 літрів дизельного пального: у Рівному припинили діяльність нелегальної АЗС
- Випускники Луганського медуніверситету виголосили лікарську клятву
- Ще одна пам’ятна дошка полеглому на війні Герою з’явиться на фасаді школи в Рівному