У Рівному встановили новий пам’ятник (Фото)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 24 Листопада, 2017 о 20:07
24.06.2026
09:44:33
Пам’ятник рівнянам-дослідникам Антарктиди встановили в парку ім. Шевченка, повідомляють на сайті ОГО.
Як зазначили на камені, серед учасників дослідницьких експедицій в Антарктиду було четверо рівнян: Роман Братчик, Олександр Міхо, Павло Тарасович та Ігор Клубук.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026