У Рівному встановили новий пам’ятник (Фото)
Пам’ятник рівнянам-дослідникам Антарктиди встановили в парку ім. Шевченка, повідомляють на сайті ОГО.
Як зазначили на камені, серед учасників дослідницьких експедицій в Антарктиду було четверо рівнян: Роман Братчик, Олександр Міхо, Павло Тарасович та Ігор Клубук.
Фото з сайту ОГО
Останні новини:
- Рівненський Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям тепер з новим очільником
- Відзнаку Прем’єр-міністра України вручили ветерану з Рівненщини
- Загинув у 2023-му: Рівне попрощається із Захисником, який поліг на війні
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі