Баскетболістки БК «Рівне» здобули у Вінниці перемогу

26.11.2017 18:06   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Старт у Кубку України для рівнянок видався вдалим. У першій грі на виїзді з вінницькими «Блискавками» гості з перших хвилин просто розривали суперниць.

Рахунок 3:18 після стартової десятихвилинки говорить сам за себе. У наступній чверті рівнянки продовжили набирати оберти, їх перевага сягала 25 очок - 11:36, але на велику перерву команди пішли при 14:36 на користь БК «Рівне».

Відпочинок пішов на користь господаркам, і в другій половині матчу вже вони домінували на полі. Останні хвилини знову були "валідольними", але цього разу рівнянки вистояли та здобули дуже важливу в ігровому та психологічному плані перемогу 56:47. Відзначають 28 набраних очок Вікторії Касаткіної та 18 підбирань Тетяни Гаврильчик.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку України відбудеться у Рівному 6 грудня.