Рівне: з 28-го листопада в тролейбусах три дні працюватимуть громадські інспектори-дослідники

27.11.2017 22:20   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР спільно із Управлінням транспорту та зв'язку міста Рівне вирішило провести обстеження пасажиропотоку на тролейбусних маршрутах, з метою встановлення коефіцієнта співвідношення кількості пільгових пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд.

Обстеження буде тривати з 28 листопада по 02 грудня 2017 року.

Для проведення такого дослідження задіяно 40 студентів Рівненського Автотранспортного технікуму та Національного університету водного господарства та природокористування.

Кондуктори громадського транспорту видаватимуть квитки трьох видів: 2,00 грн. (вартість повного квитка), 1,00 грн. (вартість квитка для студентів та учнів - за наявності студентського або учнівського) та усім пільговим категоріям пасажирів безкоштовно видаватимуть квитки бордового кольору.

Обстеження пасажиропотоку проводитимуть на таких маршрутах: на одному тролейбусі маршруту №1, на двох тролейбусах маршруту №2, та ще по одному – на маршрутах №3, №7 та №10.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...