У Рівному збирають допомогу на передову

08.12.2017 21:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Рівненські волонтери за власний кошт придбали автомобіль швидкої допомоги для Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.Пирогова.

Ця автівка укомплектована і вже наступного тижня допомагатиме рятувати життя нашим хлопцям на передовій боронити Україну в зоні АТО

- Цілий місяць працював на передовій разом із ПДМШ на початку осені (вересень). Повернувшись додому перебирав масу варіантів як допомогти нашим хлопцям. Разом із друзями вирішили, що такий автомобіль буде найкращим варіантом. Тому ми всі попрацювали, зібрали кошти, привезли автомобіль в Рівне, провели невеликий технічний ремонт і вже 12 грудня відправляємо його в зону АТО, - розповів волонтер Дмитро Громенко.

Нині, хто має бажання, може допомогти нашим хлопцям. У вівторок,12 грудня машина виїжджає з Рівного. Волонтери збирають їжу, теплі речі та медикаменти, щоб завантажити автомобіль на передову.

Контактний телефон: Дмитро Громенко – 050 352 24 22

Список потрібних медикаментів:

дексаметазон (виробникKRKA) 10 упак;

гемотран 10 упак;

еуфілін 10 уп,

магнезія (ампульна) 20 упак,

ембрантіл або бензогексоній 10 упак ,

кейвер 10 упак;

дексалгін 20 уп;

фізрозчин 400 20 флак (пластик)

фізрозчин 200 30 флаконів (пластик)

хлоргексидин (великий об"єм) - 50 флаконів.

Довідково:

ПДМШ ім. Миколи Пирогова є найбільшим неурядовим проектом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) в окремих районах Донецької та Луганської областей, який реалізує Благодійний фонд «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, за підтримки Ради національної безпеки та оборони України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews