У Рівному пройшов вечір кікбоксингу К1
- Опубліковано: Олександр Войцеховський
- —
- 11 Грудня, 2017 о 09:56
28.06.2026
18:40:47
8 грудня у Рівненському нічному клубі «Лагуна» пройшов вечір кікбоксингу, за версією К1. Відбувався бій-реванш із поляками, яким українці програли у нещодавніх змаганнях,повідомляє сайт Сім Днів.
Поляків до Рівного запросила Рівненська обласна федерація кікбоксингу «Будокан», щоб провести бій-реванш за програний у цьому році у Польщі.
З п’яти поєдинків по три раунди українські кікбоксери виграли у чотирьох.
Повболівати за українських кікбоксерів з Києва навіть приїхав заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, а також президентка Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко. Окрім них, завітав президент польської федерації “DSF Kickboxing Challenge” Славомір Дуба. Відкрив вечір спорту міський голова Рівного Володимир Хомко.
10:59, 28 Червня, 2026
10:32, 28 Червня, 2026
09:47, 28 Червня, 2026