Радивилівський господарник звернувся до антирейдерського штабу (Фото)

13.12.2017 23:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Господарник з Радивилівщини хоче працювати на землі, яку орендує.

При цьому має на це повне право, адже заключив договори з власниками земельних паїв. Проте, як стверджує селянин, зробити цього не може, бо його полями користується приватне підприємство «Агро-Експрес-Сервіс».

Це стало причиною того, що господарник звернувся до антирейдерського аграрного штабу при Рівненській ОДА.

Як розповідають юристи, до липня цього року поля знаходилися у користуванні ПП «Агро-Експрес-Сервіс». Після закінчення терміну договорів з цим підприємством 14 власників паїв уклали угоди з Віктором Братащуком. Проте аграрій не може працювати на полях, бо «Агро-Експрес-Сервіс» ще не зібрав там урожай.

Тож учасникам аграрного конфлікту антирейдерський штаб порекомендував обдумати свої пропозиції вирішення ситуації. А вже у п’ятницю сісти за стіл переговорів та прийняти остаточне рішення.

«Учасники конфлікту повинні зрозуміти, що аграрний штаб не захищає чиїхось приватних інтересів. Необхідно діяти у рамках закону. Орендарю не можна забороняти вільно користуватися землею. Звичайно такі питання краще врегульовувати мирним шляхом, а не в судовому порядку», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

За матеріалами прес-служби Рівненської ОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews