Маршрутка влетіла в легковик: водія діставали рятувальники
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 19 Грудня, 2017 о 19:29
24.06.2026
10:25:28
О 17-й годині вечора в селі Грем’яче, що в Острозькому районі сталася ДТП. На автодорозі зіткнулися маршрутка сполученням “Рівне-Острог” та легковий автомобіль.
Водія легкового автомобіля затисло в салоні машини. На місце прибули рятувальники. Вони деблокували чоловіка та передали його медикам. Як йдеться на сайті ГУ ДСНС в Рівненській області, за допомогою до медиків звернулося ще четверо люедй.
Обставини ДТП ще встановлюються. Подробиці аварії читайте на нашому сайті згодом.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026