Військовий з Рівненщини шпигував на користь Росії та вербував інших

22.12.2017 09:19   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Вироком Корецького районного суду Рівненської області від 18 грудня 2017 року визнано винним за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада) та засуджено до 14 років позбавлення волі із позбавленням військового звання громадянина України. Про це повідомляє телеканал ZIK. Проте імені військового поки що не розголошують. 

Відомо, що у період з березня 2016 року до 8 жовтня 2016 року, цей військовий, усвідомлюючи, що діє на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості, обороноздатності та державній безпеці України, виконує завдання співробітника головного управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації.

Зокрема, він вчинив дії, направлені на вербування військовослужбовця Збройних сил України та подальший збір з метою передачі представнику вказаної іноземної організації відомостей військового характеру, в тому числі й таких, що становлять державну таємницю.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалось Генеральною прокуратурою та досудове розслідування проводилось головним слідчим управлінням Служби безпеки України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews