У Рівному розіграли Перший Перехідний Кубок «INTER BETON BUD CUP» (Фото)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 25 Грудня, 2017 о 19:15
25.06.2026
06:07:55
Закінчився Перший Перехідний Кубок «INTER BETON BUD CUP» проведений разом з Асоціацією футзалу Рівненщини.
Перемогу отримала команда «Славія». Срібна нагорода дісталася гравцям «Рівне 112». Бронзу, після потужної боротьби з командою «Альянс», отримала команда «Рівне ГАЗ».
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026