У Рівному розіграли Перший Перехідний Кубок «INTER BETON BUD CUP» (Фото)
Закінчився Перший Перехідний Кубок «INTER BETON BUD CUP» проведений разом з Асоціацією футзалу Рівненщини.
Перемогу отримала команда «Славія». Срібна нагорода дісталася гравцям «Рівне 112». Бронзу, після потужної боротьби з командою «Альянс», отримала команда «Рівне ГАЗ».
Фотозі сторінки Віктора Радовенчика у Фейсбук
Фотозі сторінки Віктора Радовенчика у Фейсбук
Останні новини:
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію
- Фестиваль «Молодий борщ – 2026» відбудеться на Рівненщині
- «Тренер року»: Рівненська область має свого кандидата
- Рівненський Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям тепер з новим очільником