Голова Рокитнівської РДА поїхав в зону АТО
Фото з сайту Північ Інфо

Голова Рокитнівської РДА, що на Рівненщині, повіз в АТО машину з холодильним обладнанням для транспортування загиблих. Це вже 5-ий відремонтований автомобіль-рефрежиратор для гуманітарного проекту «Евакуація 200», який передали на Схід з Рокитнівщини, повідомляє Північ-інфо.

Окрім того, мешканцям міста Гірник Донецької області в районі зібрали продукти харчування, теплий одяг, обігрівач, маскувальні сітки, а також новорічні ялинки.

«Збір допомоги для військовослужбовців це командна робота, бо кожен житель нашого району долучився»,– зазначив Микола Кушнір.

Це вже не перша поїздка поліського чиновника у зону АТО. Минулого разу він там «підпрацьовував» водієм.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #АТО, #волонтерство, #евакуація, #новини рівненщини, #новини рівного, #поїздка, #РДА, #рівне, #рівненські новини, #Рокитне
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: