У школах Здолбунівщини обіцяють замінити всі застарілі монітори на нові
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 31 Грудня, 2017 о 19:35
24.06.2026
00:37:13
Жодного застарілого монітора не залишиться у загальноосвітніх закладах нашого району. Про це повідомив очільник Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук журналістам «Нового життя».
Нині процес заміни моніторів практично завершили завдяки надходженню до Здолбунівщини субвенції з державного бюджету у сумі 500 тис. грн., яку вдалося отримати за сприяння депутата Олександра Дехтярчука. Для шкіл району придбали 102 сучасних монітори, а також по одному ноутбуку для кожного загальноосвітнього закладу.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026