У школах Здолбунівщини обіцяють замінити всі застарілі монітори на нові
Жодного застарілого монітора не залишиться у загальноосвітніх закладах нашого району. Про це повідомив очільник Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук журналістам «Нового життя».
Нині процес заміни моніторів практично завершили завдяки надходженню до Здолбунівщини субвенції з державного бюджету у сумі 500 тис. грн., яку вдалося отримати за сприяння депутата Олександра Дехтярчука. Для шкіл району придбали 102 сучасних монітори, а також по одному ноутбуку для кожного загальноосвітнього закладу.
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня